Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Ödeme ve Teslimat

Ödeme Şekli

durusaat.com da 2 Farklı şekilde ödeme alınmaktadır.

 • Kredi / Banka kartıyla ödeme ( Site üzerinden online olarak tek çekim yada 2-3-6-9-12 taksitle ödeme yapabilirsiniz)
 • Kapıda ödeme (Ödemeyi siparişiniz size ulaştığında kargo görevlisine yada kargo şubesine bizzat giderek nakit olarak yapabilirsiniz)

Ürün Teslimi

Siparişinizi verdikten sonra sistemde belirttiğiniz adrese ulaşım anlaşmalı kargo firması aracılığı ile yapılacaktır. Bulunduğunuz bölgeye dağıtım günleri farklılık gösterebilir.  saat 15:00 'a kadar verdiğiniz siparişlerde ürün tedariği ve yoğunluğa bağlı olarak değişmekle birlikte genellikle 1 - 3 iş günü içerisinde merkezi bölgelere teslimat yapılacaktır. dağıtım dışı yada belirli zaman aralıklarında dağıtımı olan bölgelere teslimatlar gecikebilmektedir.


Ücret iadesi

 1. Kredi Kartıyla yapılan ödemelerin iadesi

  Alıcının cayma hakkını kullandığı durumlarda ya da siparişe konu olan ürünün çeşitli sebeplerle tedarik edilememesi veya Hakem heyeti kararları ile Tüketiciye bedel iadesine karar verilen durumlarda ,alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü aşağıda belirtilmiştir:


  Müşterimiz ürünü kaç taksit ile aldıysa Banka müşteriye geri ödemesini taksitle yapmaktadır. Durusaat.com bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra ,Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların Müşterimizin kredi kartına iadesi durumunda,konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları,yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. Müşterinin satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları ,eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 iade yansıyacak ve müşteri iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra , iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

   

  Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda Kol Saatleri,Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği Müşteriye nakit para ile ödeme yapamaz. Durusaat.com,bir iade işlemi sözkonusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, Durusaat.com ilgili tutarı Bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda anlatmış olduğumuz prosedür gereğince Müşteriye nakit olarak ödeme yapılamamaktadır.


  2. Kapıda Nakit Ödemeli Siparişlerin İadesi

  Kapıda nakit ödeme yapılarak verilen siparişlerde geri ödeme ürünün mesafeli sözleşme uyarınca eksiksiz gönderilmesinin müşterinin ileteceği banka hesap numarasına tek seferde nakit olarak yapılacaktır.


  Firmamızdan kaynaklanan kusurlarda kargo ulaşım bedelleri firmamız tarafından karşılanacaktır.  Müşteri kaynaklı iade ve değişimlerde kargo ulaşım bedelleri müşteriye yansıtılacaktır.


  İade ve değişimlerinizi yapmadan önce temsilcimizle iletişime geçip kargo anlaşma kodu isteyiniz. (05457678558)
SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.